LIKOVNA KULTURA

Popis pribora za nastavu

od 17.-21.9.:

8. razredi: HB olovka,gumica, šiljilo, trokut

5. razredi: razne olovke  npr. HB, 5 B, 3H,  crna drvena bojica i flomasteri raznih debljina

od 24.-28.9.

7. razredi: HB olovka, dugačko ravnalo, trokut, drvene bojice

6. razredi: tempere. kistovi, paleta, 10 štapića za uši

Za nastavu vam je potrebna likovna mapa  ŠKOLSKE KNJIGE  koju  možete kao i prošle godine kupiti u školi. Cijena je 59 kn . U slučaju da ste već kupili mapu (od bilo kojeg nakladnika) istu treba donijeti na  sat likovne kulture.

Za sve ostalo ćemo se dogovoriti.

Pozdrav!

Upute za izradu prezentacije

Prezentacija mora imati:-između 20 i 30 slajdova

obavezni podaci : -ime i prezime, datum rođenja (smrti) ili samo stoljeće, mjesto i država,