Obavijesti roditeljima

POZIVNICA

Autor: Administrator , 12. 5. 2016.

Poziv na ciklus radionica "KREATIVKO-EMOTIVKO"

Bliži se kraj školske godine! S ciljem da djeca provode svoje slobodno vrijeme kvalitetno nakon završetka školske godine te da razviju svoje potencijale, Poliklinika Kocijan Hercigonja i Institut za psihoterapiju i savjetovanje, djece, mladih i obitelji s ponosom Vam predstavljaju ciklus kreativno interaktivnih radionica: “KREATIVKO – EMOTIVKO”.

Ciklus „KREATIVKO – EMOTIVKO” sastoji se od pet interaktivno – kreativnih radionica za učenike 1. – 4. razreda te 5. -8. razreda. Radionice će se odvijati svaki dan od ponedjeljka do petka od 11-13h sati te od 14 -16h, uz stručno vodstvo Dine Koren, prof.soc.ped.

Djeca će imati priliku kroz zabavnu, interaktivnu i kreativnu igru i komunikaciju provesti kvalitetno slobodno vrijeme, razvijati svoje socijalne vještine koje pomažu djeci u stvaranju socijalnih interakcija i kvalitetnih odnosa.

Cijena paketa koja uključuje svih pet radionica je 600 kuna, dok je cijena pojedinačne radionice 130 kuna. U cijenu je uračunat sav materijal potreban za sudjelovanje na radionicama.

Prijave se vrše na e-mail adresu: kocijanhercigonja@inet.hr

Lokacija održavanja: Kranjčevićeva 8.

Dobna skupina djece koja se poziva na igraonicu su učenici od 1.-4. razreda, i učenici od 5.-8. razreda.

Termin održavanja bit će objavljen kada se oforme grupe za radionice.

Poliklinika Kocijan Hercigonja