FUTURA UČIONICA

Proljetni praznici - zašto ih ne iskoristiti na zabavan i edukativan način, a k tome i besplatno?

Da praznici ne bi bili samo vrijeme igre i razbibrige, u Futura Učionici smo za sve školarce žedne znanja pripremili besplatne radionice računalstva i učenja koje će se održavati od 19. do 21. travnja.

Nova znanja uz prve proljetne zrake sunca

Vjerujemo da su proljetni praznici idealno vrijeme za bezbroj zabavnih aktivnosti na otvorenom, no isto tako smatramo da su bilo koji praznici savršeno vrijeme za – učenje, i to upravo onih stvari koje uglavnom ne mogu svladati u školskim klupama. Stoga smo ove proljetne praznike odlučili posvetiti šarolikim znanjima i vještinama kroz trodnevni program radionica. Svaki dan počinjemo u 17:00 i družimo se po dva školska sata, a raspored je idući:

19. travnja
Radionica učenja

Radionica na kojoj polaznici kroz učenje tehnika pamćenja, motivacije, izrade plana učenja te organizacije radnog vremena i prostora otkrivaju kako efektivnije učiti i lakše svladavati radne obveze.

20. travnja
Radionica softwarea
Software radionica zamišljena je na način da polaznici, uz pomoć naših voditelja,upoznaju alate za kreiranje računalnih igrica te ih sami programiraju.

21. travnja
Radionica hardwarea

Polaznici će od pripremljenih dijelova koje osigurava Futura Učionica složiti jedan funkcionalan elektronički sustav i na taj način seupoznati s osnovama kreiranja računalnih sustava.
Radionice su namijenjene učenicima 7. i 8. razreda, a broj polaznika je ograničen. Za svaku od triju radionica potrebna je posebna prijava. Budući da je sudjelovanje u radionicama u potpunosti besplatno, preporučujemo što raniju prijavu putem elektroničke pošte ili telefonskog poziva kako ne bi ostali bez svog mjesta u Futura Učionici.

objavio: Administrator   datum: 1. 4. 2017.

« Travanj 2017 »

Hour of Code - sat kodiranja